- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
SLEVA 30% NA MONTÁŽ BEZPEČNOSTNÍCH FÓLIÍ

Protisluneční okenní fólie

Chcete-li omezit průnik tepelné sluneční energie do vašeho domu či bytu, máme pro vás jednoduché řešení, kterým jsou moderní protisluneční fólie. Tyto fólie propouští 10 – 50 % světla a vybírat si můžete ze zlaté, stříbrné a bronzové barvy.

 

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Protisluneční fólie a jejich druhy

Vnitřní protisluneční fólie

Protisluneční fólie chrání po celý rok vaše oči proti nepříjemnému slunečnímu záření. V létě poskytují ochranu proti horku a v zimě naopak zabraňují úniku tepla, což vede také ke značnému snížení ztracené tepelné energie. Protisluneční fólie tlumí nebezpečné UV záření, čímž chrání nejen vaše zdraví, ale také textilie a nábytek před vyblednutím. Samozřejmostí protislunečních fólií je také ochrana okenního skla proti rozbití a vysypání. Díky této skutečnosti nikomu nehrozí nebezpečí pořezání od skla. Při silném úderu do skla opatřeného protisluneční fólií se může objevit prasklina. Sklo se však nevysype, protože zůstane nalepené bezpečně na fólii. Příjemné je, že díky fólii nemusíte příliš spěchat s výměnou skla. Vnitřní protisluneční fólie sjednocuje vzhled oken a vytváří pěkné vzezření celého objektu.

 

Naše nabídka vnitřních protislunečních fólií:

 

Venkovní protisluneční fólie

Venkovní protisluneční fólie jsou vhodné v případech, že máte zájem o izolační dvojskla či trojskla a nechcete, aby kvůli zvýšené venkovní teplotě praskla, anebo jsou dané skelné plochy z vnitřní strany hůře přístupné. Protisluneční fólie určené do venkovních prostor mají vytvořenou speciální konstrukci, která prodlužuje jejich životnost. Můžete si vybírat ze stříbrné nebo bronzové barvy. Světelná propustnost venkovních protislunečních fólií je 10 – 30%.

 

Naše nabídka venkovních protislunečních fólií:

 

Protisluneční fólie RK 20 SI disponuje vrstvou kynaru a nabízíme na ni prodlouženou záruku 10 let. Fólie NHE 1020 ER HPR a NHE 1035 ER HPR zase potlačují průnik tepelné energie do objektu a poskytují mnohem příznivější světelnou propustnost. Tyto protisluneční fólie jsou také vysoce odolné proti otěru.

 

Důležité informace