- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
SLEVA 30% NA MONTÁŽ BEZPEČNOSTNÍCH FÓLIÍ

Tepelně-izolační folie

Tepelně izolační fólie prokazují službu během celého roku, a to zejména v chladnějších oblastech. V zimě snižují tepelné ztráty prosklenými plochami na minimum a v letních měsících vedou ke snížení tepelného slunečního záření. Tepelně izolační fólie omezují proniknutí slunečního záření do objektu, omezují tepelné ztráty, v létě snižují výdaje za klimatizaci, zlepšují izolační vlastnosti.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Tepelně izolační fólie

Investice do tepelně izolačních fólií se vám vrátí snížením výdajů za tepelnou energii. Teplo z domu může unikat prostřednictvím dveří, stropu, podlahy i stěn. Nejvíce tepla z domu však uniká okny. Proto je dobré se zaměřit v první řadě právě na okna. Snížení tepelných ztrát a výdajů za klimatizaci šetří životní prostředí i vaši peněženku. Pokud zmírníte tepelné ztráty prostřednictvím oken, můžete ročně ušetřit tisíce až desetitisíce korun.

Kromě kvalitních oken a těsnění vám v tomto směru mohou dobře posloužit právě tepelně izolační fólie. Zlepšení izolačních vlastností můžete vidět zejména v případě instalace tepelně izolační fólie mezi dvě okenní tabule (tzv. špaletová okna).

 

Použití tepelně izolačních fólií snižuje výdaje za energii a navíc chrání před proniknutím nebezpečného UV záření. Dlouhodobé vystavení paprskům UV záření má negativní vliv na naše zdraví. Zapříčiňuje předčasné stárnutí pokožky, rakovinu kůže a také poškozuje náš zrak. Intenzita UV záření se každým rokem zvyšuje, a proto je důležité se před ním dostatečně chránit. To však neznamená pouze užívání opalovacího krému na dovolené či na výletě. UV záření proniká i okny a my jsme tak ohroženi každý den doma či při práci. Tepelně izolační fólie vám prokážou skvělou službu a lze je užít na okna ve všech objektech. Hodí se hlavně na okna domů, bytů a kanceláří.

 

Nabízíme vám tepelně izolační fólie VE 50 SR CDF, LEP 70 SR CDF – EnerLogic 70 a LEP 35 SR CDF – EnerLogic 35. Tyto tepelně izolační fólie disponují vysokým potlačením průniku tepla a vysokou světelnou propustností.
 

Důležité informace