- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt

Fólie na autoskla

Fólie na automobilová skla LLumar jsou vysoce odolné proti otěru, mechanickému poškození, a poskytují také ochranu před nebezpečným UV zářením. Jsou určeny na prosklené plochy automobilů. Autofólie na skla mají zajištěnou dlouhou životnost a vysokou barevnou stabilitu. Autofólie na skla vám zajistí výbornou světelnou propustnost a zároveň ochranu proti UV záření

 

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Fólie určené na automobilová skla

Autofólie na skla LLumar disponují patentovanou technologií vysoce odolné povrchové ochranné vrstvy SR. Účelem ochranné vrstvy SR je zajištění odolnosti vůči otěru a mechanickému poškození. Autofólie LLumar jsou oproti jiným autofóliím dvojnásobně odolné. Je to také tím, že autofólie LLumar v sobě mají zabudovanou vrstvu kvalitního HPR lepu. Díky této vrstvě je autofólie pevně spojená se sklem za každého počasí. Na autofólii na skla se tak nevytvoří žádné bubliny ani praskliny.

 

Při výrobě autofólií na skla LLumar je použita ta nejmodernější technologie, které se říká metalizování, nebo tzv. sputtering. Tato technologie zaručuje absolutní barevnou stálost po celou dobu životnosti autofólie. Další výhodou je jednoduché a rychlé odstranění v případě, že budete chtít autofólii ze skel svého vozu sundat.

 

Naše nabídka autofólií na skla LLumar:

 

Důležité informace