- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt

Bezpečnostní fólie

Co je bezpečnostní fólie? Bezpečnostní fólie poskytuje ochranu vašim oknům a dveřím a to nejen proti zlodějům nebo vandalům, ale i proti živelným událostem, jako je například krupobití. Jedná se o fólii nalepenou z vnitřní strany tabulového skla s minimální tlouštkou 3 milimetry.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Bezpečnostní fólie a jejich druhy

Kde se bezpečnostní fólie používá?

Používá se všude, kde hrozí rozbití tabulového skla. Časté je její využití ve střešních oknech nejen rodinných domů, kde v případě roztříšění skla zabrání jeho vysypání a tím také zabrání zaplavení a poškození interiéru. Dále se používá například v bankách, nemocnicích, školách, ale také ve výlohách obchodů, obzvlášt v oblastech, kde hrozí poškození vandaly.


Jak se fólie aplikuje?

Na vnitřní stranu tabulového skla o minimální tlouštce 3 milimetry se aplikuje průhledná, na první pohled nerozeznatelná fólie. Její čirost umožnuje prostup až 92 procentům světelného záření, aplikace bezpečnostní fólie tedy v podstatě neovlivní světlo v interiéru. Dá se aplikovat i na velké plochy, napojování jednotlivých fólií nemá na její deklarované vlastnosti vliv.

 

Jaké jsou výhody při použití bezpečnostní fólie?

 

 

Jak se sklo s aplikovanou fólií udržuje?

Údržba oken s aplikovanou bezpečnostní fólií je standardní, okna můžete umývat houbičkou či hadříkem se saponátem, případně standardními prostředky na leštění. Je pouze potřeba vyvarovat se použití agresivních čistících prostředků, ředidel, rozpouštědel nebo čpavku a také mechanického poškození způsobeného ostrými předměty.

 

Důležité informace