- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt

Folie na skla automobilů

Autofólie na skla LLumar disponují vysokou odolností. Automobilové fólie vám zaručí ochranu proti UV záření. Životnost autofólií na skla je vysoká stejně jako stabilita barev. Autofólie na skla se instalují na vnitřní stranu zadních a bočních skel vozidel. Mají vynikající světelnou propustnost, jsou odolné proti otěru a také jsou velmi pevné. Autofólie na skla disponují rozlišováním barev světelných signálů.

 

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Autofólie na skla

Vysoká odolnost

Autofólie na skla mají patentovanou technologii vysoce odolné povrchové ochranné vrstvy SR, která zabezpečuje odolnost proti mechanickému poškození. Autofólie na skla LLumar mají dvakrát vyšší odolnost než jakékoliv jiné fólie na skla automobilů. Autofólie obsahují vrstvu kvalitního lepu HPR, která má za následek pevné spojení se sklem a to za jakýchkoliv klimatických podmínek. Na autofólii se díky tomu nevytvoří žádné praskliny a nežádoucí bubliny.
 

Autofólie na skla ochrání vaše skla i před mechanickým poškozením

Samotná aplikace je pak již jednoduchá a nezabere moc času. Důležité je zejména zvolit odolné a kvalitní fólie, které dlouho vydrží bez barevných změn a odlepování. Rozhodně se zde nevyplatí šetřit. Pokud parkujete na ulici, oceníte, že autofólie na sklo také do jisté míry ochrání váš vůz před vlivy počasí – kroupami apod. a také znesnadní zlodějům rozbití oken. Při nárazu například kamenem se totiž okno nevysype, ale fólie střepy zadrží v okenním rámu.

 

Nejmodernější technologie

Autofólie na skla LLumar jsou vyrobeny tou nejmodernější technologií, která se nazývá sputtering, tedy tak zvané metalizování. Tato metoda vám zaručí absolutní stálost barev autofólie po celou dobu její životnosti. Autofólie na skla lze jednoduše odstranit.

 

Výhody fólií na skla LLumar:


Typy fólií na autoskla:

Protisluneční fólie

Protisluneční autofólie na skla je tónovaná fólie nalepená zevnitř oken vašeho vozu. Průhlednost těchto fólií je upravena zákonem, vždy byste takovouto fólii měli kupovat u profesionálů. Protisluneční fólie v létě snižuje průnik slunečního záření do vozu, čímž působí pozitivně na teplotu uvnitř vozu. Pokud používáte klimatizaci, s použitím protislunečních fólií ji můžete používat na nižší výkon, čímž snižujete spotřebu a to je při dnešních cenách pohonných hmot velkým plusem. Stejně tak protsluneční fólie nalepená na zadním skle vašeho vozu, odráží teplo vytvořené vyhřívaným sklem zpátky dovnitř vozu, čímž také šetří spotřebu, protože snižuje potřebu vytápění vozu. Další výhodou protisluneční fólie je, že snižuje možnost přehřátí dětí nebo zvířat přepravovaných ve voze. Také kromě toho, že zatmavená skla chrání vaše soukromí ve voze, chrání váš interiér před vyblednutím, což je obzvlášt vhodné u nových, luxusních vozů a u vozů s autosedačkami s potahy vyrobenými s kůže, která může vlivem slunečního záření praskat.

 

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní fólie zvyšují odolnost skel vašeho vozidla proti poškození. A už jde o poškození při autonehodě, při pokusu o vyloupení nebo krádež vašeho vozu. Bezpečnostní autofólie na skla je tenká průhledná fólie nalepená zevnitř okna, takže je na první pohled neviditelná. Je tvořena tenkými vrstvami, které jsou na sebe skládány kolmo, čímž je zvýšena pevnost fólie. Skla s nalepenou bezpečnostní fólií jsou pak v případě autonehody odolnější proti rozbití a pokud k rozbití skla dojde, nedojde k jeho roztříštění a rozsypání, ale zůstane přilepeno na fólii.

Bezpečnostní autofólie na skla také pomáhá ochránit vaše auto před zloději a vandaly, skla s touto fólií je obtížnější prorazit, což zlodějům nebo vandalům znesnadnuje nebo až znemožnuje vniknutí do vozu. Ale nejen zloději a vandalové se mohou pokusit rozbít okna vašeho automobilu. Bezpečnostní autofólie na skla chrání také proti kroupám a jiným živelným škodním událostem.

 

U nás si můžete vybírat z následující nabídky autofólií na skla LLumar:


A rovněž autofolie na karoserie Vašeho vozu.
 

Důležité informace