- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Termoizolační fólie

Jednoduché, levné a rychlé řešení jsou tepelně izolační fólie. Ušetříte za topení a získáte i větší bezpečnost svého domu a ochranu proti UV zářeníTepelně izololační fólie se používá pro zvýšení tepelné izolace nejen rodinných domů v oknech, zimních zahradách, na střešních oknech, ale i v obchodech do výloh nebo průmyslových odvětvích, tedy všude tam, kde v zimě dochází k únikům tepla skly oken objektu.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Tepelně izolační fólie

Dalším pozitivem tepelně-izolační fólie je, že v létě pak snižuje prostup tepla do místnosti. To pomáhá při využití klimatizace v letních měsících snížit náklady na její provoz.

Tepelně izolační fólie díky svým vlastnostem efektivně snižuje náklady na vytápění a to bez nutnosti výměny oken. Pomáhá totiž snížit ztráty tepla skly oken až o 25 procent!

 

Kde všude lze tepelně izolační fólii aplikovat?

Tepelně izolační fólile lze aplikovat na všechny typy klasického prosklení. Podmínky aplikace jsou pouze takové, že sklo musí mít hladký povrch a tlouštku nejméně 3mm. Na vyhovující sklo se fólie aplikuje na vnitřní stranu skla, bez nutnosti demontáže jakékoliv části okna.

 

Výhody tepelně izolačních fólií:

 

Jednou z výhod tepelně izolačních fólií je to, že zamezují průniku až 99 procent UV záření. To chrání nejen vaši pokožku, ale také interiéry objektů a zabranuje vyblednutí zboží umístěného ve výlochách obchodů. Na druhou stranu však nemění přirozené osvětlení v interiéru, jen světlo příjemně rozptýlí.

 

Aplikací fólie na okna vašeho domu také zvýšíte odolnost oken proti poškrábání a rozbití. A v případě rozbití skla zabrání jeho rozsypání, sklo bude sice roztříštěné, ale zůstane i nadále v okenním rámu na fólii, takže se sníží možnost pořezání osob.
 

Jak se okna s fólií udržují?

Údržba oken s aplikovanou fólií pak probíhá zcela standardně jako u klasických oken, je pouze potřeba vyvarovat se použití agresivních chemikálií, které by mohly fólii poškodit, jako jsou ředidla, rozpouštědla, čpavek a také ostré předměty, které by mohly fólii poškodit mechanicky.

 

Důležité informace