- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Tepelně izolační folie

Snadná cesta k eliminaci tepelných ztrát a ekologicky odpovědnějšímu způsobu života. Ceny energií se neustále zvyšují a vytápění bytu či domu může nepříjemně zatěžovat rodinný rozpočet. Ke snižování spotřeby energií nás vede také snaha šetřit životní prostředí a žít ohleduplnějším a zodpovědnějším způsobem. Velké procento tepla uniká právě okny a tepelně izolační fólie (také zvaná termoizolační fólie), vám může pomoci snížit náklady na vytápění.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Tepelně izolační fólie

Kde všude je možné tepelně izolační fólie instalovat?

Tepelně izolační fólie je možné instalovat na všechny typy oken, skleněných dveří, zimních zahrad atd. Pro nejlepší výsledky doporučujeme u tepelně izolační fólie odbornou instalaci. Samotná údržba tepelně izolačních fólií je pak už snadná – je možné je mýt stejným způsobem, jako myjete běžné okno (saponátem a hadříkem či stěrkou).

 

Tepelně izolační fólie brání únikům tepla skrz sklo v zimních měsících tím, že zlepšuje izolační vlastnosti prosklených ploch. Zadržuje teplo v místnosti a snižuje tak vaše náklady na vytápění.

 

Tepelně izolační fólie však disponuje i dalšími vlastnostmi, pro které stojí za to si je pořídit. Brání pronikání nebezpečného UV záření do interiéru (ochrana vašeho nábytku před blednutím) a také slouží jako mechanická zábrana při rozbití skla při nárazu – sklo se nevysype, ale zůstane díky fólii držet pohromadě, čímž vás ochrání proti úrazu. Důležitou vlastností tepelně izolačních fólií je jejich nenápadnost – nijak nenaruší vzhled vašich oken a mají také vysokou světelnou propustnost.

 

Shrnutí fakt o tepelně izolační fólii:

• sníží vaše náklady na vytápění

Důležité informace