- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Fólie proti slunečnímu záření

Pokud chcete váš dům či byt ochránit před horkem, přímým slunečním zářením nebo únikem tepla, pomohou vám protisluneční fólie. Tyto fólie propouští 10 až 50 % světla a jsou k dostání například ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Existují fólie:

vnitřní
vnější

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Protisluneční fólie - druhy

Vnitřní protisluneční fólie

Protisluneční fólie mají mnoho pozitivních vlastností, které uvítáte v každém ročním období. Sluneční záření může poškodit váš zrak, ale s protisluneční fólií jste vůči jeho následkům chráněni. V zimních měsících fólie zabrání úniku tepla z objektu a může vám tak ušetřit cennou energii. V létě jsou fólie zase vysoce účinné v boji s horkem. Díky protisluneční fólii si nemusíte dělat starosti ani s UV zářením. Fólie zamezí průniku UV záření a ochrání tak nejen vás a vaše zdraví, ale také záclony, závěsy, oděvy a nábytek před blednutím barev. Je však nutné zmínit, že barvy neztrácí svou sytost jen kvůli UV záření, ale svou vinu na tom nese také zvýšená vlhkost v objektu a příliš nízká či vysoká teplota.

 

Vnitřní protisluneční fólie jsou navíc odolné proti rozbití a vysypání skla. Nemusíte mít tedy obavy z pořezání. Pokud někdo silně udeří do okenní tabule, která má na sobě protisluneční fólii, může se na skle objevit prasklina. I přesto sklo zůstává na svém místě a je bezpečně nalepené na fólii.

 

Vnitřní protisluneční fólie pomáhá sjednotit celkový vzhled oken. Vybírat si můžete ze široké nabídky vnitřních protislunečních fólií: R 15 B SR HPR, R 15 GO SR HPR, R 20 SR HPR, R 35 SR HPR a R 50 SR HPR.

 

Venkovní protisluneční fólie

Jestliže vlastníte dvojskla nebo trojskla, která jsou citlivá na příliš vysoké teploty a hrozí u nich popraskání, jsou pro vás vhodné venkovní protisluneční fólie. Ty se vám hodí také v tom případě, kdy jsou skelné plochy z vnitřní strany těžko dostupné. Protisluneční fólie, které jsou vytvořené do venkovních prostor, mají vytvořenou speciální konstrukci. Tím se také značně prodlužuje jejich životnost. Světelná propustnost fólií je 10 – 30%. Vybírat si můžete z těchto venkovních protislunečních fólií: RHE 20 SI ER HPR, RHE 35 SI ER HPR, NHE 1020 ER HPR, NHE 1035 ER HPR, RHE 50, VHE 14, THE 80 BL a RK 20 SI HPR.

 

Venkovní protisluneční fólie RK 20 SI má vrstvu kynaru a je na ni prodloužená záruka až na 10 let. Fólie NHE 1020 ER HPR a NHE 1035 ER HPR potlačují vniknutí tepla do objektu a poskytují mnohem příznivější světelnou propustnost. Tyto protisluneční fólie mají také vysokou odolnost proti otěru.

 

Důležité informace