- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Autofólie na skla

Chcete dodat vašemu vozu atraktivnější vzhled? Ochránit interiér před vyblednutím? Ochránit svůj vůz před ukradením či vyloupením? Začněte uvažovat o aplikaci autofólií na skla vašeho automobilu. Autofólie na skla instalovaná na okna vašeho vozu nejen že ochrání skla proti UV záření, ale také proti rozbití při autonehodě, proti zlodějům nebo vandalům.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Autofólie na skla

Jak se autofólie aplikují?

Autofólie na skla vašeho automobilu se instalují bez nutnosti vysklívání nebo demontáže jakékoliv části vozu, a to na jakýkoliv typ automobilu. Autofólie se skládá z vrstvy kvalitního lepidla s UV filtrem, následuje vrstva polymeru, která je pokrytá tenkou vrstvou kovu a na závěr vrstva tvrzeného polykarbonátu, která chrání fólii proti poškrábání.

 

Proti čemu autofólie chrání?

 

Jaké existují typy autofólií na skla?

 

Protisluneční fólie

Protisluneční autofólie na skla je tónovaná fólie nalepená zevnitř oken vašeho vozu. Průhlednost těchto fólií je upravena zákonem, vždy byste proto takovouto fólii měli kupovat u profesionálů. Jen tak bude fólie opatřena atestačním štítkem a certifikátem dokládajícím stupen zatmavení. Výhody protisluneční fólie:

 

 

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní fólie je tenká, průhledná autofólie na sklo, která zvyšuje odolnost skel vašeho vozidla proti poškození. Ať už jde o poškození při autonehodě, pokusu o vyloupení nebo krádež vašeho vozu, nebo o poškození živly. Výhody bezpečnostní fólie:

 

 

Jak skla s aplikovanými autofóliemi udržovat?

Moderní autofólie na skla mají dlouhou životnost, měly by na autě vydržet po celou dobu jeho provozu. Existují ovšem tři faktory, které mají na životnost autofólie zásadní vliv. Jsou to:

Moderní autofólie jsou odolné proti běžným chemickým látkám jako je benzín, líh apod. Poškodit je ovšem mohou agresivní chemické látky mezi které patří ředidlo, čpavek a další. Mechanické poškození autofólie je pak zpravidla zcela závislé na přístupu majitele vozu k čištění fólíí, ostré předměty jako jsou drátěnky, šroubováky a čistící písek mohou fólii nenávratně poškodit.

 

Důležité informace