- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Okenní fólie

Snad každý touží bydlet v prosvětleném bytě s velkými okny a spoustou denního světla. Bez oken by se jen těžko dalo spokojeně žít. Ovšem okna jsou i slabinou našich domovů – patří mezi nejčastější místa, kterými do bytu vnikají zloději a v zimě jimi také vznikají největší tepelné ztráty. Snadným a nenákladným řešením může být použití okenní fólie. Podívejte se s námi na tři nejběžnější typy okenních fólií.


Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Okenní fólie – ochrání vás před zloději i vlivy počasí

Základní typy okenních fólií:

 

  1. Bezpečnostní okenní fólie

Bezpečnostní okenní fólie využijí zejména obyvatelé rodinných domků a bytů v nižších patrech. Tyto okenní fólie jsou schopné zabránit průniku pachatele do objektu – odolají útoku třeba kamenem nebo krumpáčem. Sklo se nevysype, ale zůstane v okenním rámu a zloděje tak mohou odradit. O vaši bezpečnost se však postarají i například při náhodném nárazu do okna – zabrání pořezání, protože se sklo nevysype ven. Zpomalují také šíření požáru a chrání proti tlakové vlně při explozi.

 

  1. Protisluneční okenní fólie

Stává se vám, že máte v létě v bytě nesnesitelné dusno? Protisluneční okenní fólie by vám mohly pomoci snížit letní teploty v bytě o několik stupňů bez nutnosti použití klimatizace. Brání totiž pronikání tepla do vašeho byt a mohou zadržet až 80% slunečního záření. V zimě zase působí jako ochrana proti tepelným ztrátám. Aplikují se zevnitř či zvnějšku a můžete si je pořídit v reflexním či semireflexním provedení v různých elegantních barevných odstínech jako třeba bronzová, stříbrná atd.

 

Tepelně izolační okenní fólie

Tepelně izolační okenní fólie oceníte zejména v zimě, kdy díky jejich instalaci na okna můžete zabránit únikům tepla z vašeho domova a ušetřit tak zajímavé částky za vytápění. Je to investice, která se vrátí během několika málo let. Tepelně izolační okenní fólie je možné instalovat v podstatě na jakýkoliv typ skleněné plochy.

 

Všem výše uvedeným typům fólií jsou společné i další zajímavé vlastnosti:

 

 

Důležité informace