- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Ochranné folie

Bezpečnostní fólie na skla vám nabízí velice účinnou ochranu oken a prosklených dveří. Používá se především v přízemích a prvních patrech všude tam, kde hrozí nebezpečí loupeže, vandalismu nebo jiné riziko rozbití skleněné plochy. Zejména u střešních oken vám bezpečnostní fólie pomůže ochránit okna před rozbitím při živelních pohromách jako jsou například kroupy, kdy hrozí nejen rozbití okna, ale i následné vytopení a zničení interiéru. 

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Využití bezpečnostních fólií

Použití bezpečnostních fólií:

 

Fólie se aplikuje z vnitřní strany na stávající skleněné plochy, bez nutnosti jakékoliv montáže, aplikace je rychlá a lze ji provádět v létě i v zimě na rovné, tabulové sklo s tlouškou alespon 3 mm. Nelze ji aplikovat na plexiskla, polykarbonáty apod. Vyrábí jako čirá fólie v několika tlouštkách, podle kterých se pak líší jejich použití. Její čirost zabezpečuje, že propouští přibližne 92 procent světelného záření. Bezpečnostní fólie se dá aplikovat i na velké plochy, vzniklé spoje nemají na deklarované vlastnosti žádný vliv.

 

Takto aplikovaná fólie zabranuje rozbití a vysypání skla v případě pokusu o loupež, čímž co nejvíce ztěžuje prostup zlodějů, a také zamezuje prohození předmětů okny nebo výlohami. I pokud dojde k rozbití skla, bezpečnostní fólie zabrání jeho vysypání, takže sklo zůstává neprostupné a snižuje se riziko pořezání o střepy, a takto rozbité okno není bezpodmínečně nutné ihned vyměnit.

 

Ochrana proti rozbití není jedinou vlastností, kterou bezpečnostní fólie přináší. Dalšími výhodami jsou:

 

Údržba oken s aplikovanou bezpečnostní fólií je standardní, okna můžete umývat houbičkou či hadříkem se saponátem, případně standardními prostředky na leštění. Je pouze potřeba vyvarovat se použití agresivních čistících prostředků, ředidel, rozpouštědel nebo čpavku a také mechanického poškození způsobeného ostrými předměty.

 

Důležité informace