- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Okenní fólie

Nabídka okenních fólií značky LLumar je velice široká. Okenní fólie jsou vysoce kvalitní, vzhledné, funkční a cenově dostupné. Pomohou vám snížit tepelné ztráty, ochrání vás před UV zářením, pořezáním od skla nebo před zloději. Bonusem je zlepšení vzhledu oken. Vybírat si můžete ze osmi druhů okenních fólií LLumar.

 

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Fólie na okna

Bezpečnostní fólie

K ochraně vašeho majetku jsou vhodné bezpečností fólie. Užívají se nejčastěji na okna domů, bytů a kanceláří. Jejich funkce je obdobná jako u mříží. Bezpečnostní okenní fólie mohou výrazně zpomalit postup pachatele dovnitř objektu. Tato okenní fólie dokáže zabránit prohození těžkých těles, jako například kamene, dlažební kostky či výbušniny oknem. V případě úderu do okna se sklo sice poškodí, ale nevysype se. Střepy zůstanou bezpečně nalepené na fólii a nikoho nezraní. Díky bezpečnostní okenní fólii máte zajištěné zpomalení šíření požáru. Fólie má velmi vysokou odolnost vůči vysokým teplotám a disponuje samozhášecím efektem. Navíc vás ochrání proti nebezpečnému UV záření. Fólie je průhledná, čirá, na okně výborně drží, neodtrhává se a také nežloutne.

 

Vnitřní protisluneční fólie

Jejich úkolem je ochrana proti horku a oslnění přímým slunečním zářením. V letních měsících je oceníte zejména proto, že působí jako zábrana proti vniknutí tepla do objektu. V zimě vám poslouží při snížení tepelných ztrát na minimum. Většina tepla odchází ven okny, a proto vám vnitřní protisluneční okenní fólie prokážou výbornou službu. Vnitřní protisluneční fólie utlumí UV záření a tím chrání zdraví vaší kůže, očí i sytost barev vašeho oblečení a nábytku. Sluneční záření má za následek blednutí barev, s čímž vám může protisluneční okenní fólie pomoci. Tato fólie je navíc odolná proti mechanickému poškození a vysypání skla. Použitím vnitřní protisluneční okenní fólie sjednotíte celkový vzhled oken.

 

Venkovní protisluneční fólie

Venkovní protisluneční fólie se hodí zejména tehdy, kdy jsou skelné plochy z vnitřní strany těžko dostupné. Venkovní protisluneční fólie disponují speciálně stavěnou konstrukcí vhodnou právě pro venkovní prostory. Životnost těchto okenních fólií je vysoká. Obsahují vrstvu kynaru a jejich záruka je zvýšená až na 10 let. Venkovní protisluneční fólie dokážou v létě zabránit průniku tepla do objektu a zároveň poskytují dostatečnou propustnost světla.

 

Tepelně izolační fólie

Jestliže žijete v chladnějších oblastech, jistě oceníte tepelně izolační okenní fólie. V zimních měsících pomáhají snížit tepelné ztráty a šetří tak vaši peněženku. V létě pomáhají tepelně izolační okenní fólie snížit průnik slunečního záření a chránit před proniknutím paprsků UV záření.

 

Matové fólie

Matové okenní fólie redigují teplotní odrazivost. Každý jednotlivý typ okenní fólie disponuje odlišnou teplotní odrazivostí:

 

Speciální UV fólie

Speciální UV okenní fólie výborně potlačují UV záření. Chrání tak vaši pokožku, oči i jednotlivé předměty před vyblednutím barev. Speciální UV fólie také zamezí průniku tepla dovnitř objektu a sníží průchod slunečního světla.

 

Antigraffiti fólie

Antigraffiti fólie pomáhají chránit skla před jejich mechanickým poškozením. Tyto okenní fólie jsou zcela čiré a průhledné. Když se stane, že sklo chráněné touto okenní fólií někdo pomaluje, fólii můžete jednoduše očistit nebo odstranit a sklo pod ní zůstane nepoškozené. Údržba antigraffiti okenní fólie je poměrně jednoduchá.

 

Důležité informace