- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Fólie na karoserie

Autofólie na karoserie jsou v poslední době velmi žádané. Jejich oblíbenost spočívá zejména v tom, že jsou vysoce kvalitní, cenově dostupné a dokážou perfektně ochránit váš automobil před poškozením. Užívají se buď jako náhrada klasického autolaku nebo je lze využít ke změně barvy vozidla a ke zlepšení jeho vzhledu.

 

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Fólie na karosérie automobilů

Barevné autofólie na karosérie jsou vhodné zejména pro změnu barvy automobilu. Koupě barevné autofólie je mnohem jednodušší a také levnější než přelakování celého vozidla. Výhodou je, že pokud se rozhodnete, že chcete barvu svého auta zpět, můžete autofólii z vaší karosérie jednoduše odstranit a to bez jakéhokoliv poškození. Naše nabídka autofólií na karosérie čítá velký počet matných, metalických i třpytivých barev. Můžete si vybrat ze 42 různých barev autofólií na karosérie. Barevné autofólie mají kromě změny vzhledu automobilu i ochranný efekt.

 

Průhledná autofólie na karosérie je vhodná tehdy, kdy jste spokojeni se stávající barvou svého autolaku, ale chcete lak ochránit před mechanickým poškozením. Průhledná autofólie na karosérie je neviditelná a má vysoký ochranný efekt. Karosérie, která je chráněná autofólií, je odolnější proti poškození, teplotním výkyvům, hmyzu a nepříjemným vlivům počasí. Průhlednou autofólii lze z karosérie odstranit velice rychle, jednoduše a bez toho, že by se poškodil původní lak automobilu.

 

Autofólie na karosérie se skvěle přizpůsobí tvaru jakéhokoliv automobilu. Jsou pružné, snadno aplikovatelné a dobře se s nimi manipuluje. Autofólie na karosérie disponuje dlouhou životností při běžném provozu. Pokud budete chtít ochrannou autofólii z vašeho vozidla časem odstranit, původní lak zůstane nepoškozený. I z tohoto důvodu jsou autofólie na karosérie velmi žádané. Jsou kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné. Autofólie na karosérie se nejčastěji aplikují na celé vozidlo, ale je možné je použít pouze na jeho jednotlivé části. Často se jedná o kapotu, blatníky a přední či zadní nárazníky. Právě u těchto míst hrozí jejich mechanické poškození, a proto je vhodné je ochránit fólií na karosérie.
 

Důležité informace