- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Tepelně izolační folie

Tepelně izolační fólie pomůže snížit vaše náklady na vytápění tak, že zabrání prostupu tepla zevnitř objektu ven a naopak. Kde se tepelně izolační fólie používá:

  • • Rodinné domy • Výlohy obchodů • Průmyslové objekty • Kancelářské objekty

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Tepelně izolační fólie

Princip fungování tepelně izolační fólie spočívá v tom, že se z vnitřní strany hladkého skla s minmální tlouškou 3 milimetry nalepí fólie vyrobená ze dvou polyesterových vrstev, mezi které je vložena tenká metalizovaná vrstva s větší hustotou. To zaručuje zvýšení tepelné izolace, a to jak v zimních měsících, tak i v letních. Tepelně izolační fólie díky svým vlastnostem efektivně snižuje náklady na vytápění, a to bez nutnosti výměny oken. Pomáhá totiž snížit ztráty tepla skly oken až o 25 procent!

 

Výhody tepelně izolačních fólií:

 

Jednou z výhod tepelně izolačních fólií je to, že zamezují průniku až 99 procent UV záření. To chrání nejen vaši pokožku, ale také interiéry objektů a zabranuje vyblednutí zboží umístěného ve výlochách obchodů. Na druhou stranu však nemění přirozené osvětlení v interiéru, jen světlo příjemně rozptýlí.

 

Aplikací fólie na okna vašeho domu také zvýšíte odolnost oken proti poškrábání a rozbití. A v případě rozbití skla zabrání jeho rozsypání, sklo bude sice roztříštěné, ale zůstane i nadále v okenním rámu na fólii, takže se sníží možnost pořezání osob.
 

Jak se okna s fólií udržují?

Údržba oken s aplikovanou fólií pak probíhá zcela standardně jako u klasických oken, je pouze potřeba vyvarovat se použití agresivních chemikálií, které by mohly fólii poškodit, jako jsou ředidla, rozpouštědla, čpavek a také ostré předměty, které by mohly fólii poškodit mechanicky.

 

Důležité informace