- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Fólie na autokaroserie

Fólie na karosérie automobilů mohou sloužit jako náhrada klasického laku. Lze je použít ke zlepšení vzhledu karosérie i kvůli ochraně laku automobilu. Díky autofólii na karosérie bude váš automobil vypadat stále jako nový a navíc bude chráněn před poškozením a vlivem počasí.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Autofólie na karosérie

Barevné autofólie
 

Autofólie na karosérie lze zakoupit v mnoha různých barvách. Barevné fólie na karosérie se často užívají právě kvůli změně barvy karosérie. Koupě barevné autofólie je totiž často mnohem jednodušší, levnější a rychlejší, než přelakování celého automobilu. V naší nabídce jsou metalické, třpytivé i matné barvy autofólií. Celkem je pro vás připraveno 42 barev autofólií na karosérie, ze kterých si můžete vybírat. Barevnou autofólii lze jednoduše odstranit, aniž by se poškodil původní barevný lak.

 

Průhledné autofólie
 

Průhledná autofólie na karosérie se užívá v případě, kdy máte zájem ochránit stávající lak a nechcete, aby byla fólie viditelná. Lak pokrytý autofólií na karosérie je odolnější proti mechanickému poškození, nežádoucím vlivům počasí, teplotním výkyvům a nepříjemnému hmyzu. Průhlednou autofólii lze odstranit velice jednoduše bez poškození laku.

 

Autofólie na karosérie jsou velmi pružné a přizpůsobí se tvaru každého vozidla. Manipulace s nimi i jejich aplikace je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Autofólie na karosérie má dlouhou životnost. Když se rozhodnete po čase autofólii z karosérie automobilu sundat, nemusíte mít strach, lak pod ní zůstane absolutně nepoškozený. Autofólie na karosérie jsou v poslední době velice žádané a oblíbené pro jejich cenovou dostupnost, vysokou kvalitu a spolehlivost. Autofólie na karosérie bývá nejčastěji aplikována na celé vozidlo, ale lze ji použít i na jeho jednotlivé části, které chcete nejvíce ochránit. Autofólii tak můžete aplikovat pouze na místa, u kterých nejvíce hrozí mechanické poškození, jako jsou například blatníky, přední a zadní nárazníky nebo kapota.

 

Hlavní výhody autofólie na karosérie:

Důležité informace