- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Fólie na karoserie automobilů

Možná již máte starší auto, jehož barva se vám už omrzela nebo prostě jen už nevypadá dobře. Nebo jste v autobazaru narazili na perfektní kousek za výbornou cenu, ale ta jeho svítivě žlutá barva se vám fakt nelíbí! Řešením může být auto buď přelakovat, nebo na karoserii použít speciální autofólie.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Autofólie na karoserie aneb jak rychle oživit vzhled vašeho vozu

Výhody použití autofólie na karoserii:

Autofólie na karoserii se vyrábějí v širokém spektru odstínů a můžete také volit mezi matnými, perleťovými a podobně. Jejich výhodou je také jejich velká pružnost, a proto je možné nanést je v podstatě na jakýkoliv typ vozidla.

 

Autofólie na karoserie a jejich firemní využití

Autofólie ocení také firmy, které mají širší vozový park kupovaný třeba během delšího časového období, a potřebují vozidla barevně sjednotit. Autofólie je také možné využít k reklamnímu či kreativnímu polepu karoserie vozu. A když přestane být aktuální, je snadné ji odstranit a nahradit jiným motivem.

 

Výdrž autofólií na karoserie

Tyto autofólie jsou odolné i vůči extrémnějšímu počasí – rozhodně se nemusíte bát vyrazit s takto upraveným vozem na letní cestu k moři či ho nechat parkovat na ulici během bouřky. Autofólie by měla vydržet v reprezentativní podobě i několik let.
 

Důležité informace