- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Fólie na autoskla

Autofólie na skla vám mohou velmi zpříjemnit pobyt v automobilu. Autofólie na skla totiž zadrží sluneční teplo pronikající do vozu a v důsledku toho nedochází k tak velkému přehřátí interiéru, jako je tomu u vozů bez fólie. Příjemnější tepelné podmínky ve voze také prospívají bdělosti a pozornosti řidiče a chrání ho před oslněním. Zároveň vás také ochrání před UV zářením, které dokáží filtrovat až z 98 % - to ochrání jak zdraví vaše a vaší rodiny, tak i interiér vozu před blednutím.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Autofólie na skla

Legislativa a autofólie na skla

Aplikaci autofólií na skla však provázejí přísné regulace ze strany Ministerstva dopravy. Není možné například aplikovat fólie s nízkou propustností světla na čelní skla a na přední boční skla. Příliš temná přední skla ohrožují bezpečnost dopravy tím, že ostatní účastníci silniční dopravy nemohou vidět řidiče a těžko předvídají jeho jednání. Propustnost čelního skla musí být minimálně 75 %, propustnost předních bočních skel je stanovená na minimálně 70 %. Vzhledem k regulacím je obzvlášť nutné pro nanesení autofólií na skla zvolit renomovanou firmu, která vám může poskytnout i patřičný certifikát. Každá firma, která chce nabízet autofólie na skla, musí disponovat osvědčením a vybavit nanesenou fólií informačním štítkem.

 

Autofólie na skla ochrání vaše skla i před mechanickým poškozením

Samotná aplikace je pak již jednoduchá a nezabere moc času. Důležité je zejména zvolit odolné a kvalitní fólie, které dlouho vydrží bez barevných změn a odlepování. Rozhodně se zde nevyplatí šetřit. Pokud parkujete na ulici, oceníte, že autofólie na sklo také do jisté míry ochrání váš vůz před vlivy počasí – kroupami apod. a také znesnadní zlodějům rozbití oken. Při nárazu například kamenem se totiž okno nevysype, ale fólie střepy zadrží v okenním rámu.

 

Autofólie na skla zlepší vaše pohodlí ve voze a poskytnou vám jistou míru soukromí i během cestování.
 

Důležité informace