- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Termoizolační folie

Tepelně izolační fólie jsou vhodné zejména pro ty, kteří bydlí v chladnějších oblastech. Zlepšují izolační vlastnosti a omezují tepelné ztráty. V létě vám pomůžou snížit výdaje za klimatizaci a navíc omezují proniknutí slunečního záření do domu či kanceláře.

 

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Tepelně izolační fólie a jejich výhody

Ušetříte peníze za teplo
 

Snížení výdajů za tepelnou energii je jednou z výhod tepelně izolačních fólií. Může vám to ročně ušetřit až několik tisíc korun. Cenné teplo z objektu uniká dveřmi, podlahami, stropem i stěnami. Avšak nejvíce tepla uniká prostřednictvím oken. Z tohoto důvodu je dobré zaměřit se především na prosklené plochy. Řešením může být pořízení nových kvalitních oken a izolace. Pokud si ale pořídíte tepelně izolační fólii, není výměna oken nutná. Tepelně izolační fólie vám prokážou výbornou službu. Můžete je použít na jakákoliv okna. Nejlepších izolačních vlastností ale docílíte v případě instalace tepelně izolační fólie na špaletová okna, tedy mezi dvě okenní tabule.

 

Chrání proti UV záření
 

Další již zmíněnou výhodou tepelně izolačních fólií je ochrana proti UV záření. Jestliže jste dlouhodobě vystaveni paprskům UV záření, riskujete své zdraví. Mezi následky patří předčasné stárnutí pokožky, rakovina kůže a také poškození zraku. Každým rokem se intenzita UV záření zvyšuje a je důležité se před ní dostatečně chránit. Použitím tepelně izolačních fólií lze zamezit průniku až 99% paprsků UV záření. Tepelně izolační fólie lze použít na okna ve všech objektech a hodí se zejména na okna bytů, domů a kanceláří.

 

V naší nabídce můžete nalézt tepelně izolační fólie VE 50 SR CDF, LEP 70 SR CDF – EnerLogic 70 a LEP 35 SR CDF – EnerLogic 35. Tyto tepelně izolační fólie vám zaručí vysoké potlačení průniku tepla a zároveň vysokou světelnou propustnost.
 

Důležité informace