- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Bezpečnostní fólie na sklo

Léto a období dovolených jsou v plném proudu a mnozí z vás odjíždějí ze svého bytu na delší dobu než obvykle. Opuštěný byt může přitáhnout pozornost zlodějů. Proto je velmi důležité myslet na zabezpečení bytu všemi možnými způsoby. Bezpečnostní zámek ve dveřích je dnes již samozřejmostí. Zloději se ale do bytů mnohdy také dostávají rozbitím okna. Okno je možné chránit mříží, modernější a velmi nenápadný způsob, jsou však bezpečnostní fólie

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Bezpečnostní fólie na sklo: ochrana před zloději s přidanou hodnotou

Jak vás může bezpečnostní fólie ochránit?

Bezpečnostní fólie je laminovaný polyesterový film o tloušťce cca 0,3 mm, který je na okně v podstatě neviditelný, ale ochrání ho silou ocelové opony. Odolá napadení kamenem, sekerou a ty nejkvalitnější odrazí i útok střelnou zbraní. Bezpečnostní fólii je možné použít také k ochraně oken vašeho automobilu. Nezvaného hosta tak buď zcela odradí, nebo přinejmenším výrazně zpomalí v jeho pronikání do vašeho bytu či vozu.

 

Nejen, že bezpečnostní fólie ochrání váš majetek před vetřelci, ale zároveň ochrání vaše zdraví při náhodném rozbití okna. Obzvlášť pokud máte děti, tak k takovému rozbití může dojít, ani nevíte jak. Pak velmi oceníte, že se střepy nerozsypou po celém bytě, ale zůstanou nalepené na fólii a vy, ani vaše děti, se o ně nepořežete.

 

Spolehlivá ochrana před UV zářením

Další cennou vlastností bezpečnostní fólie je ochrana před škodlivým UV zářením – například pohovka s látkovým potahem umístěná v blízkosti okna si tak mnohem déle udrží svoji původní barvu. Tuto funkci ocení i obchodníci, kterým bledne vystavené zboží ve výloze (ale pozor – bezpečnostní fólie ochrání váš interiér pouze před UV paprsky, pro větší ochranu proti slunci je lepší volit přímo protisluneční fólie).

Shrnutí hlavních výhod bezpečnostních fólií:

  •  • ochrana majetku
     • ochrana zdraví
     • ochrana před UV zářením

Důležité informace