- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Bezpečnostní fólie

Hlavní funkcí bezpečnostních okenních fólií je ochrana vašich oken před mechanickým poškozením. Mají však mnoho dalších funkcí, které ocení každý, kdo chce ochránit sebe a svůj majetek. Pomoci vám mohou například od násilného vniknutí do objektu, devastujících účinků exploze, proražení okna dlažební kostkou či kamenem, vysypání skla, účinků zápalných látek či výbušnin nebo rozšíření požáru.


Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Bezpečnostní fólie k ochraně vašich oken

Bezpečí nadevše

Bezpečnostní fólie lze aplikovat na skla budov i automobilů. V bezpečí tak bude váš domov i váš vůz. Použitím bezpečnostních fólií v kombinaci s dostatečnou tloušťkou skla zamezíte rozbití skla kamenem, dlažební kostkou a dalšími podobnými předměty. Pokud dojde k úderu do skleněné tabule, která je zabezpečena fólií, mohou se objevit praskliny. Praskliny i případné střepy však zůstávají nalepené na bezpečnostní fólii, čímž se zamezí nebezpečí pořezání. Díky tomu, že se sklo opatřené bezpečnostní fólií nevysype, není nutné skla okamžitě vyměňovat za nová.

 

Ochrání před UV zářením

Bezpečnostní fólie dokáže navíc ochránit proti UV záření a to i přesto, že je absolutně čirá a průhledná. Omezuje průnik spektrálních složek UV záření až o celých 99%. UV záření způsobuje velké škody majitelům obchodů s oděvy. Oblečení vystavené ve výkladních skříních může trpět blednutím barev, které způsobuje právě UV záření. V domácnostech hrozí zase blednutí závěsů, koberců nebo dřevěného nábytku. Při použití bezpečnostních fólií je zaručena stabilita barev oděvů, textilií i nábytku.

 

Bezpečnostní fólie vám zaručí skvělé tepelně izolační vlastnosti. Dokážou zamezit úniku energie přes sklo o 8 – 13%. Šetří energii i vaše peníze. Jistě oceníte i fakt, že fólie na skle drží velice pevně a nežloutnou. Bezpečnostní fólie jsou dodávány s atesty v kategorii odolnosti P1A dle EN 356 a P2A dle EN 356.

 

Nabízíme vám tyto typy bezpečnostních fólií:

 

Důležité informace