- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Fólie na karoserie

Autofólie na karoserie, známé také jako 3D fólie, jsou fólie vyrobené z litého PVC, které ochrání a také zatraktivní exteriér vašeho vozu. Jedná se o pružnou a tvárnou fólii, která lze vzhledem ke svým vlastnostem aplikovat na kteroukoliv část vozu, bez ohledu na nerovnosti a ohyby. Díky první vrstvě fólie tvořené kvalitním lepidlem, se autofólie neodlepuje a nemůže se pod ní tedy při odborné aplikaci dostat vzduch a vlhkost.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Fólie na karoserie automobilů

V jakých barvách se autofólie na karoserii vyrábí?

Vyrábí se standardně čirá a ve 22 základních barvách, ovšem lze na ni přenést v podstatě jakýkoliv motiv, aktuálně jsou velice oblíbené matné karbonové fólie. Autofólie je stoprocentně krycí, lze s ní tedy velice jednoduše a rychle změnit celkový vzhled vozu. Je také stálobarevná, nedochází tedy časem k jejímu blednutí. Ať už chcete změnit vzhled svého vozu z praktických nebo estetických důvodů, jistě si vhodou autofólii vyberete.

 

Kdy se autofólie na karoserii používá?

 

Kde se autofólie na karoserii používá?

 

Jaké vám autofólie na karoserii přinese za výhody?

Aplikace autofólií na karoserie přináší majiteli vozu velkou škálu výhod. Ochrání původní lak vašeho vozidla před poškozením nebo vyblednutím, umožuje rychlou změnu barvy vozidla. Aplikace autofólie je rychlá a oproti aplikaci nového laku také podstatně levnější. Tyto moderní autofólie ochrání váš vůz před mechanickým poškozením, at už se jedná o škrábance například při parkování, nebo škody způsobené vandalismem. Nejčastějšími částmi karoserie, na které se autofólie aplikuje jsou přední kapota, světlomety a nárazníky vozidla. V případě poškození fólie ji lze rychle odstranit bez poškození původního laku a aplikovat znovu.

 

Velkým plusem autofólií je, že dokážou ochránit karoserii vozu před solí používanou v zimních měsících k posypu vozovek a která způsobuje na podvozku a karoserii korozi. Zejména u starších vozů, které nemají antikorozní úpravu karoserie, šetří použití autofólie zbytečné náklady na ostranování koroze z exponovaných dílů.

 

Důležité informace