- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Autofolie na skla

Kvalitní autofólie na skla můžou sloužit jako prostředek k:

  • snížení oslnění řidiče

    snížení teploty ve voze bez použití klimatizace

    zvýšení soukromí ve voze

    ochraně skel automobilu před mechanickým poškozením a násilným napadením

    zabránění pronikání UV záření do vozidla

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Autofólie na skla: jejich výhody a legislativní omezení

Důležité!

 

Vyhláška Ministerstva dopravy klade na autofólie na skla omezení, která je dobré dodržet. V opačném případě vám hrozí pokuta a zákaz řízení na několik měsíců.

 

Proto je obzvláště důležité zkontrolovat, zda si volíte kvalitní firmu se všemi potřebnými atestacemi. Omezení se týkají zejména míry zatmavení čelního skla a předních bočních skel – přílišné zatmavení by totiž mohlo podle vyhlášky vést ke snížení bezpečnosti silničního provozu.

 

Důležitá je kvalita

V případě autofólií na skla se vám opravdu vyplatí zvolit kvalitní produkt a nechat si ho na auto aplikovat zkušenými odborníky. Kvalitní fólie déle vydrží a také lépe ochrání vaše skla. Mezi benefity autofólií na skla totiž patří i ochrana skel před rozbitím – ať už zlodějem, který se pokouší do vašeho auta násilně vniknout (mnoho zlodějů prvotní neúspěch může odradit od dalších pokusů), tak třeba vlivy počasí nebo kamínkem, který se může odrazit během jízdy.

 

Ochrana před přehřátím během pobytu v autě

I přes všechny ostatní výhody, ochrana před přehřátím organismu bude pro většinu zájemců tou hlavní motivací pořídit si autofólie na auta. Ne nadarmo také v jižnějších zemích uvidíte, že autofólie na skla používá mnohem větší podíl řidičů, než u nás. Přehřátí vede ke snížení koncentrace a tím pádem i snížení bezpečnosti během jízdy. Použití klimatizace není vždy každému příjemné a mnohdy si člověk z dlouhé jízdy s klimatizací puštěnou naplno může odnést i nachlazení. Autofólie na sklo pomáhají udržet teplotu v interiéru vozu na přijatelné úrovni a zároveň také filtrují až 98% škodlivého UV záření (pokud fólie zatím nemáte, doporučujeme použití opalovacího krému během cesty autem za slunečného počasí).
 

Důležité informace