- Dovoz
- Prodej
- Montáž
602 346 036
267 914 820
Kontakt
DNES SLEVA 30% na montáž bezpečnostních fólií

Autofólie na skla aut

Autofólie na skla instalovaná na okna vašeho vozu nejen ochrání skla proti UV záření, ale také proti rozbití při autonehodě, proti zlodějům nebo vandalům.  Autofólie se skládá z několika vrstev, mezi kterými je umístěn atestační štítek o původu fólie. Použítí nekvalitní fólie bez atestu vede po jednom až dvou letech od jejího nalepení k vyblednutí fólie, zhoršení průhledu a zhoršení rozeznatelnosti barev.

Zadejte nezávaznou poptávku nebo dotaz

Autofólie na karoserie a jejich využití

Chrání proti :

 

Existují dva typy autofólií na skla:

Bezpečnostní fólie

Protisluneční fólie

 

Protisluneční fólie

Protisluneční autofólie na skla je tónovaná fólie nalepená zevnitř oken vašeho vozu. Průhlednost těchto fólií je upravena zákonem, vždy byste takovouto fólii měli kupovat u profesionálů. Protisluneční fólie v létě snižuje průnik slunečního záření do vozu, čímž působí pozitivně na teplotu uvnitř vozu. Pokud používáte klimatizaci, s použitím protislunečních fólií ji můžete používat na nižší výkon, čímž snižujete spotřebu a to je při dnešních cenách pohonných hmot velkým plusem. Stejně tak protsluneční fólie nalepená na zadním skle vašeho vozu, odráží teplo vytvořené vyhřívaným sklem zpátky dovnitř vozu, čímž také šetří spotřebu, protože snižuje potřebu vytápění vozu.

Další výhodou protisluneční fólie je, že snižuje možnost přehřátí dětí nebo zvířat přepravovaných ve voze. Také kromě toho, že zatmavená skla chrání vaše soukromí ve voze, chrání váš interiér před vyblednutím, což je obzvlášt vhodné u nových, luxusních vozů a u vozů s autosedačkami s potahy vyrobenými s kůže, která může vlivem slunečního záření praskat.

 

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní fólie zvyšují odolnost skel vašeho vozidla proti poškození. A už jde o poškození při autonehodě, při pokusu o vyloupení nebo krádež vašeho vozu. Bezpečnostní autofólie na skla je tenká průhledná fólie nalepená zevnitř okna, takže je na první pohled neviditelná. Je tvořena tenkými vrstvami, které jsou na sebe skládány kolmo, čímž je zvýšena pevnost fólie. Skla s nalepenou bezpečnostní fólií jsou pak v případě autonehody odolnější proti rozbití a pokud k rozbití skla dojde, nedojde k jeho roztříštění a rozsypání, ale zůstane přilepeno na fólii.

Bezpečnostní autofólie na skla také pomáhá ochránit vaše auto před zloději a vandaly, skla s touto fólií je obtížnější prorazit, což zlodějům nebo vandalům znesnadnuje nebo až znemožnuje vniknutí do vozu. Ale nejen zloději a vandalové se mohou pokusit rozbít okna vašeho automobilu. Bezpečnostní autofólie na skla chrání také proti kroupám a jiným živelným škodním událostem.

 

Použitím autofólií na skla vašeho vozu nejen zvyšujete svůj komfort, ale také bezpečnost vašeho vozu.

 

Důležité informace